Budynki Mieszkalne

Budynki Mieszkalne

Nowoczesne i tradycyjne projekty domów – Olsztyn

Jedną z głównych specjalności naszego biura usługowego z siedzibą na terenie miasta Olsztyn jest tworzenie gotowych projektów domów jedno oraz wielorodzinnych. Nasza oferta obejmuje zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne koncepcje, które są opracowywane w oparciu o najważniejsze zasady ergonomii i funkcjonalności. Proponowane przez nas gotowe projekty domów spełniają wszelkie warunki techniczne i obowiązujące normy. Każdy realizowany przez naszych specjalistów gotowy projekt domu został starannie przemyślany zarówno pod względem użyteczności, jak i rozwiązań architektonicznych, by umożliwiać budowę obiektu spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Jak znaleźć idealny gotowy projekt domu?

Dostępne w ofercie naszego biura w Olsztynie gotowe projekty domów to koncepcje wyróżniające się najwyższą jakością, które zostały przygotowane tak, by odpowiadać potrzebom zarówno mniejszych, jak i większych rodzin. By znaleźć idealny gotowy projekt domu, warto dobrze zastanowić się, czy ma być to obiekt jedno czy dwukondygnacyjny, z poddaszem użytkowym czy bez. Kształt budynku powinien być zwarty i kompaktowy, o jak najbardziej regularnych kształtach (kwadrat bądź prostokąt). Jeśli zależy nam na ograniczeniu kosztów budowy, dobrym rozwiązaniem może okazać się obiekt z dachem dwuspadowym. Wśród oferowanych przez naszą pracownię gotowych projektów domów można znaleźć nie tylko budynki parterowe i piętrowe, ale także posiadające podpiwniczenie oraz garaż jedno lub dwustanowiskowy. Proponujemy projekty domów o zróżnicowanej powierzchni, tak, aby każdy z inwestorów mógł u nas znaleźć coś dla siebie.

 

10 produkt(ów)

2 150,00 zł
San Remo Mini należy do projektów domów o tradycyjnej bryle i dwuspadowym dachu. Dowiedz się więcej
2 150,00 zł
Dom Vento spełni oczekiwania rodziny ceniącej tradycję i elegancję. Dowiedz się więcej
2 150,00 zł
Projekt domu jednorodzinnego. Dowiedz się więcej
2 150,00 zł
Jednorodzinny dom z użytkowym poddaszem. Dowiedz się więcej
2 450,00 zł
Projekt domu energooszczędnego. Dowiedz się więcej
2 350,00 zł
Jest to projekt bardzo dużego domu w którym można spokojnie zmieścić dużą rodzinę. Dowiedz się więcej
2 250,00 zł
Forte to komfortowy, duży dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony z garażem jednostanowiskowym. Dowiedz się więcej
2 450,00 zł
Projekt domu z poddaszem użytkowym. Dowiedz się więcej
2 150,00 zł
Przedstawiamy Państwu, projekt domu z garażem w zabudowie szeregowej. Dowiedz się więcej
2 150,00 zł
Projekt domu San Remo Maxi jest idealnym rozwiązaniem dla dużych rodzin. Dowiedz się więcej

 

10 produkt(ów)