Budynki Mieszkalne

Budynki Mieszkalne

Nowoczesne i tradycyjne projekty domów – Olsztyn

Jedną z głównych specjalności naszego biura usługowego z siedzibą na terenie miasta Olsztyn jest tworzenie gotowych projektów domów jedno oraz wielorodzinnych. Nasza oferta obejmuje zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne koncepcje, które są opracowywane w oparciu o najważniejsze zasady ergonomii i funkcjonalności. Proponowane przez nas gotowe projekty domów spełniają wszelkie warunki techniczne i obowiązujące normy. Każdy realizowany przez naszych specjalistów gotowy projekt domu został starannie przemyślany zarówno pod względem użyteczności, jak i rozwiązań architektonicznych, by umożliwiać budowę obiektu spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Jak znaleźć idealny gotowy projekt domu?

Dostępne w ofercie naszego biura w Olsztynie gotowe projekty domów to koncepcje wyróżniające się najwyższą jakością, które zostały przygotowane tak, by odpowiadać potrzebom zarówno mniejszych, jak i większych rodzin. By znaleźć idealny gotowy projekt domu, warto dobrze zastanowić się, czy ma być to obiekt jedno czy dwukondygnacyjny, z poddaszem użytkowym czy bez. Kształt budynku powinien być zwarty i kompaktowy, o jak najbardziej regularnych kształtach (kwadrat bądź prostokąt). Jeśli zależy nam na ograniczeniu kosztów budowy, dobrym rozwiązaniem może okazać się obiekt z dachem dwuspadowym. Wśród oferowanych przez naszą pracownię gotowych projektów domów można znaleźć nie tylko budynki parterowe i piętrowe, ale także posiadające podpiwniczenie oraz garaż jedno lub dwustanowiskowy. Proponujemy projekty domów o zróżnicowanej powierzchni, tak, aby każdy z inwestorów mógł u nas znaleźć coś dla siebie.

 

9 produkt(ów)

2 000,00 zł
Projekt domu. Dowiedz się więcej
2 000,00 zł
Projekt domu bliźniaczego. Dowiedz się więcej
2 000,00 zł
Projekt domu bliźniaczego. Dowiedz się więcej
2 050,00 zł
Projekt domu bliźniaczego. Dowiedz się więcej
2 190,00 zł
Toscana to przestronny dom jednorodzinny z jednostanowiskowym garażem i poddaszem użytkowym, w zabudowie bliźniaczej. Dowiedz się więcej
2 200,00 zł
Projekt domu dwulokalowego. Dowiedz się więcej
2 100,00 zł
Projekt domu biźniaczego. Dowiedz się więcej
1 800,00 zł
Corto zaliczany jest do projektów domów jednorodzinnych z użytkowym poddaszem. Dowiedz się więcej
  • Asti

  • Pow.: 153,93 m2
2 150,00 zł
Projekt domu bliźniaczego. Dowiedz się więcej

 

9 produkt(ów)